Rostlinné oleje

Domů » Komodity » Rostlinné oleje

Společnost Hakus a.s. na základě požadavku našich evropských partnerů jsme v roce 2010 začali studovat výrobní základnu na zpracování technických plodin na území Ruské Federace, Ukrajiny a Běloruska. Seznámili jsme se se stávajícím rozsahem, technickou úrovní zpracování technických plodin a seznámili jsme se také s ekonomickou výrobou rostlinných olejů. Tyto informace jsou nutné pro efektivní dlouhodobou spolupráci s vybranými výrobními subjekty. Studovali jsme zvyklosti a specifika východního trhu s rostlinnými oleji a hledali jsme optimální řešení logistických problémů.

Společnost Hakus a.s., je schopna na území Ruské Federace, Ukrajiny a Běloruska vykupovat rostlinné oleje pro technické i potravinářské účely. Naše společnost může zajistit výrobu na zakázku, případnou úpravu dle přání a požadavků zákazníků. Stejně tak je naše společnost schopna zajistit a organizovat spolehlivou a levnou logistiku jednotlivých obchodních případů dle přání a požadavků zákazníků.

 

Druhy nabízených rostlinných olejů

Podle stupně rafinace
– Rostlinný olej nerafinovaný
– Rostlinný olej rafinovaný

Podle použité technologie lisování
– Rostlinný olej lisovaný za studena
– Rostlinný olej lisovaný za tepla
– Rostlinný olej lisovaný za tepla a extrahovaný

Podle využití
– Rostlinný olej pro technické účely
– Rostlinný olej pro potravinářské účely

 

Významnou roli plní naše dceřiná společnost OOO MBB Group, která kontroluje zboží v místě skladování, zajišťuje vzorky pro vlastní analýzy v kontrolní laboratoři a spolupůsobí při zajištění dopravy z místa nakládky do místa určení (zajištění vagonů a podobně). Zajišťuje ochranu zboží proti zcizení a jeho zničení.

Našli jsme řešení všech specifických problémů s výkupem a organizováním jednotlivých dodávek technických plodin z území Ruské Federace a ostatních východních zemí. Vytvořili jsme účinný systém s pomocí naší dceřiné společnosti OOO MBB Group, který dokáže flexibilně a spolehlivě reagovat na nepředvídatelné skutečnosti a požadavky zákazníků.