Nápojové obchodní programy

Pivo Svijany

Pivovar Svijany ve své moderní historii za posledních 30 let prošel obrovskou proměnou. Z regionálního českého producenta piva se stal pátou nejprodávanější značkou v rámci trhu české republiky, který sám o sobě představuje unikátní velmi náročné konkurenční prostředí.

Je potřeba zdůraznit, že tohoto vynikajícího výsledku 17 násobného navýšení výrobní kapacity dosáhl pivovar Svijany za podmínek udržení jedinečné koncepce a to výroby pouze a pouze nepasterizovaného piva s podstatně kratší dobou trvanlivosti.  

To že výroba nepasterizovaného piva je velmi náročná jak na vysokou kvalitu surovin, tak na bezchybný průběh výrobních procesů vedlo k tomu, že trvale udržitelná vysoká kvalita ve výrobě se stala zákonem. Vynikající chuťové vlastnosti nepasterizovaného piva Svijany přesvědčili pivaře, což dokazuje rok od roku stále rostoucí zájem. 

Několik let však trvala technická příprava, tak aby bylo možné nepasterizované pivo Svijany nabídnout i do vzdálenějších destinací. V roce 2018 byl tento proces přípravy završen a tak jsme mohli v roce 2019 zahájit nabídku nepasterizovaného piva Svijany na ruském trhu a začít proces budování obchodního zastoupení. 

V rámci obchodního zastoupení budeme v roce 2021 připraveni nabídnout komplexní servis při přímých odběrech piva Svijany konečným zákazníkem na rampě pivovaru. Tento způsob realizace dodávek nazýváme technickým exportem.

Dále prostřednictvím naší dceřiné společnosti  OOO MBB GROUP v Moskvě můžeme nabídnout dodávky s odběrem na rampě u pivovaru, ale na importní povolení a dokumentaci OOO MBB GROUP.  Tento způsob realizace dodávek nazýváme zprostředkovaným technickým exportem.

V konečném důsledku naše dceřiná společnost  OOO MBB GROUP v Moskvě disponuje dostatečnou importní skladovací kapacitou k zajištění plynulých dodávek pro následnou redistribuci piva do jednotlivých regionů.

Naše dceřiná společnost  OOO MBB GROUP v Moskvě monitoruje on-line trh, hájí zájmy jednotlivých distributorů, kontroluje uplatňování zásad jednotné politiky a plně odpovídá za kvalitu dodaného piva, za úroveň poskytovaného servisu a za rozvoj podpory prodeje piva Svijany na ruském trhu.    

Máte zájem o spolupráci ? 

Pivo Rohozec

Pivovar Rohozec patří vlastnicky do stejné skupiny jako pivovar Svijany. Profiluje se ve výrazného regionálního českého producenta piva s charakterem klasického českého ležáku, ale nebojí se reagovat na moderní trendy a proto svojí výrobu klasického českého ležáku doplňuje o další sortiment dle požadavků zákazníků.

Je potřeba zdůraznit, že vlastník obou pivovarů prosazuje vysoké standarty kvality a že tato snaha se odráží ve výsledné produkci, která je v regionu velmi oblíbená.  

Proto bylo rozhodnuto pivo Rohozec nabídnout i do vzdálenějších destinací spolu s pivem Svijany. V roce 2019 jsme proto zahájili nabídku pasterizovaného piva Rohozec na ruském trhu a zahájili jsme proces budování obchodního zastoupení značky ROHOZEC. 

V rámci obchodního zastoupení budeme v roce 2021 připraveni nabídnout komplexní servis při přímých odběrech piva Rohozec konečným zákazníkem na rampě pivovaru. Tento způsob realizace dodávek nazýváme technickým exportem. 

Dále prostřednictvím naší dceřiné společnosti  OOO MBB GROUP v Moskvě můžeme nabídnout dodávky s odběrem na rampě u pivovaru, ale na importní povolení a dokumentaci OOO MBB GROUP.  Tento způsob realizace dodávek nazýváme zprostředkovaným technickým exportem.

V konečném důsledku naše dceřiná společnost  OOO MBB GROUP v Moskvě disponuje dostatečnou importní skladovací kapacitou k zajištění plynulých dodávek pro následnou redistribuci piva do jednotlivých regionů. 

Naše dceřiná společnost  OOO MBB GROUP v Moskvě monitoruje on-line trh, hájí zájmy jednotlivých distributorů, kontroluje uplatňování zásad jednotné politiky a plně odpovídá za kvalitu dodaného piva, za úroveň poskytovaného servisu a za rozvoj podpory prodeje piva Rohozec na ruském trhu.

Máte zájem o spolupráci ? 

Voda Fromin

Voda FROMIN představuje unikátní produkt jehož přidaná hodnota je v jeho podstatě a časové kapse ve které se posledních 15 tis. let nachází. 

Voda FROMIN ve své podstatě představuje zmrzlou dešťovou vodu. Voda FROMIN je dešťovou vodou, která svojí fyzikální strukturou a chemickým složením, kdy je velmi jemně mineralizována prachovými částicemi a výrazně nasycena přírodním kyslíkem, je pro lidský organismus nejpřirozenější a proto tak na něj působí pozitivně.   

Voda FROMIN chutná, hasí žízeň, dává pocit energetické plnosti, osvěžuje.    

Voda FROMIN tím, že byla uzavřena ve své podzemním trezoru, neobsahuje mikro plasty ani neobsahuje stopy znečištění po lidské činnosti.

Vysoký obsah přírodního kyslíku pomáhá organismu čistit krevní řečiště a likvidovat toxické látky v organismu.  

V rámci obchodního zastoupení budeme v roce 2021 připraveni nabídnout komplexní servis při přímých odběrech vody FROMIN konečným zákazníkem na rampě výrobního závodu. Tento způsob realizace dodávek nazýváme technickým exportem. 

Dále prostřednictvím naší dceřiné společnosti  OOO MBB GROUP v Moskvě můžeme nabídnout dodávky s odběrem na rampě výrobního závodu, ale na importní povolení a dokumentaci OOO MBB GROUP.  Tento způsob realizace dodávek nazýváme zprostředkovaným technickým exportem.

V konečném důsledku naše dceřiná společnost  OOO MBB GROUP v Moskvě disponuje dostatečnou importní skladovací kapacitou k zajištění plynulých dodávek pro následnou redistribuci vody FROMIN do jednotlivých regionů do jednotlivých regionů. 

Naše dceřiná společnost  OOO MBB GROUP v Moskvě monitoruje on-line trh, hájí zájmy jednotlivých distributorů, kontroluje uplatňování zásad jednotné politiky a plně odpovídá za kvalitu dodané vody, odpovídá za úroveň poskytovaného servisu a za rozvoj podpory prodeje vody FROMIN  na ruském trhu.   

Máte zájem o spolupráci ? 

Stuna Holding

JSCO

HAKUS

MBB TECHNIK

STUNA SPACE

Sídlo společnosti

Nečišská 451

440 01 Dobroměřice

Czech Republic

 

Obchodní informace

Obchodní rejstřík

Ochrana osobních údajů

 

Kontaktní informace

+420 415 679 995

info@jsco.cz